VIDEO: Me shpirt ndër dhëmbë, Milani mbron vendin e katërt

Një penallti ka mjaftuar që Milani të marrë një fitore shumë të mundimshme  1- 0 ndaj…

Leonardo dhe Maldini nuk tolerojnë, merret vendimi për Kesi

Milani nuk ka toleruar aspak reagimin e Frenki Kesi në derbin kundër Interit. Afrikani “shpërtheu” pas…

Pakënaqësia për ngjarjet e fundit, mesfushori mendon largimin nga Milani

Konflikti midis Frenk Kesit dhe Lukas Biljas padyshim që shkaktoi shumë polemika në kampin e Milanit,…

“Askush të mos dalë jashtë”, tërbimi i Leonardos dhe inati mes dy “rebelëve”!

Atmosfera pas përfundimit të derbit ka qenë shumë e keqe te Milani. Humbja dhe zhgënjimi i…

“Spiunë” anglezë në Bergamo, mision për dy titullarët e Milanit

Milanin e pret një ndeshje shumë e vështirë sonte në mbrëmje. Djemtë e Gatuzos do të…

Kesi: Gatuzo i shkëlqyer, bëjmë gjithçka për të kapur Championsin

Frenk Kesi është një ndër lojtarët më të rëndësishëm të Milanit. 22-vjeçari është kthyer në një…

Bilancet vënë me shpatulla pas murit Milanin, ja i sakrifikuari

Një ndër lojtarët më të rëdnësishëm të Milanit, është padyshim “diga” e mesfushës, Frank Kesi. Afrikani…

Kesi: Është momenti për të punuar, në ndeshjen e radhës japim gjithçka!

Një nga lojtarët më pak të kritikuar në ambientin e Milanit në këtë moment, është padyshim…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online