Xheko drejt largimit, trajneri Fonseka telefonon sulmuesin e njohur

Roma po bën gati një skuadër konkurruese për sezonin e ardhshëm. I larguari Manolas është zëvendësuar…

Roma gjen akordin me trajnerin e ri, miliarderi ukrainas pengesa e fundit

Bisedimet midis përfaqësuesve të Romës dhe trajnerit portugez Paolo Fonseka janë mbyllur me sukses. Palët kanë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online