Browsing Tag

Fejzullahi

Fejzullahi drejt Zvicrës, por varet nga Tramexani

Telenovela e re e merkatos prek një ndër futbollistët më të rëndësishëm të Partizanit, Arbnor Fejzullahin. Preshevari është folur në çdo merkato se mund të largohet nga të kuqtë dhe çdo herë ka dalë “blof”. Herë është ndalur nga klubi, herë…

Fejzullahi-Partizani, “martesa” pritet të vazhdojë

Mbrojtësi Arbnor Fejzullahi ka folur për mediet shqiptare në Maqedoni dhe më saktë për gazetën “Lajm”. “Demi i kuq” ka qenë së bashku me futbollistin e kombëtares Berat Xhimshiti për të parë ndeshjen ndërmjet Renovës dhe Shkëndijës së…