Browsing Tag

faliment

Ish-sulmuesi i Anglisë dhe Uest Hemit shpall falimentimin

Karlton Kol prej një viti është dorëhequr nga futbolli profesionist. Ish-sulmuesi i njohur i Uest Hemit, i cili ka luajtur për rreth 15 vite në futbollin anglez ka shpallur falimentimin. Diçka e pabesueshme duke llogaritur se gjatë…