VIDEO | Talentet e Spanjës s’kanë të ndalur, sërish triumf në Europian

Pas triumfit të një muaji më parë në Europianin 21-vjeçarëve, Spanja korr një tjetër sukses duke…

VIDEO | Mallkimi i Francës vazhdon, Spanja nuk e lëshon “fronin” e Europës

Përfaqësuesja spanjolle e femrave në Basketboll është shpallur fituese e Europianit. “La Roja” ka mundur në…

Sarri i fokusuar te kampionati, ndaj PAOK-ut pa tre titullarë

Sot Çelsi do të luajë në transfertë ndaj PAOK-ut në kuadër të edicionit të ri të…

Minifutboll/ Shqipëria largohet nga Kievi me humbje

Katër humbje dhe një fitore është bilanci i kombëtares së minifutbollit në evropianin “Kiev 2018”. Një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online