Browsing Tag

european games

BOKS | Behrami dhe Zeneli ndalen në çerekfinale

Boksierët shqiptarë Krenar Zeneli dhe Patriot Behrami kanë mbyllur rrugëtimin e tyre në “Lojërat Europiane, Minks 2019”. Të dy atletët arritën deri në çerekfinalet e garave respektive. Vlonjati Krenar Zeneli garoi në kategorinë 59 kg, ku…