Browsing Tag

Ervin Kapaj

“Valdet Rama nuk operohet”, vjen lajmi i madh për Kukësin

Kukësi këtë sezon ka pasur shumë probleme me dëmtimet. Së fundmi kanë mbyllur sezonin Gëzim Krasniqi dhe Edis Maliki, ndërkohë që është dëmtuar edhe Valdet Rama. Një ditë më parë u raportua për një problem në menisk të sulmuesit anësor, çka…

Gjyqi Flamurtari-Kapaj, si qëndron situata

“SportEkspres.com” pak më herët se Flamurtari është në një tjetër gjyq, por këtë radhë jo me një futbollist. Fizioterapisti Ervin Kapaj e ka paditur klubin kuqezi, duke kërkuar që klubi të shlyejë detyrimet që ka ndaj tij, më…

Flamurtari në Gjykatën e Lartë, shkak një borxh i vjetër

Borxhet e vjetra të Flamurtarit janë të shumta. Administratori Sinan Idrizi duhet të paguajë shuma të konsiderueshme edhe për periudhën që ai nuk e ka pasur klubin në administrim. Deri më tani ka shlyer disa borxhe dhe ka kërkuar që Bashkia…