Browsing Tag

Ernest Muçi

Muçi flet me gola, Tirana e ka “bomberin” në shtëpi

“Një gabim që mund të kem bërë unë, që e pranoj, është që nuk kam futur në lojë lojtarët e rinj. Kjo pasi kemi qenë në një pozicion të vështirë në renditje. Ishim në fund të tabelës dhe kjo ka qenë arsyeja që nuk i kam aktivizuar. Mendoj që…

Java e Ernest Muçit, nderon Shqipërinë U19

Erjon Bogdani ka pasur mundësinë të shohë Shqipërinë U19 në fushë sot. Kuqezinjtë u përballën me Islandën dhe fituan me rezultatin e ngushtë 1-0 në stadiumin “Roza Haxhiu” të qytetit të Lushnjës. Një takim i vendosur vetëm në fund, kur…