Browsing Tag

Ermal Vathi

Një rinovim dhe dy afrime, Erzeni merkato të vrullshme

Erzeni po lëviz shpejt në merkato. Ditën e sotme shijakasit kanë arritur të bindin mbrojtësin e majtë Ermal Vathi të nënshkruajë një kontratë të re. Palët kishin biseduar edhe më parë dhe nuk ishte arritur marrëveshja. Gjithsesi drejtuesit…

Rikthehet Stavri Nica, Vathi nuk rinovon kontratën

Stavri Nica herën e fundit ishte në krye të Teutës, por vetëm tre javë i drejtoi durrsakët në Superiore sezonin e shkuar. Më parë kishte qenë në krye të Bylisit, kurse kampionatin e kishte nisur me Laçin në elitë. Prej muajsh durrsaku ishte…