Browsing Tag

Erjon Xhafaj

Lushnja, “veterani” Xhafa: Nuk shoh arsye të tërhiqem!

Lushnja, sikurse ka ndodhur zakonisht, nuk ishte pretendente për kreun këtë sezon. Skuadra e drejtuar nga Ilir Gjyla ka në përbërje lojtarë të rinj dhe me eksperiencë dhe këta të fundit kanë qenë të rëndësishëm për renditjen ne pesë ekipet…