Browsing Tag

Emir Sahiti

Mungesë e madhe për Shpresat, Hajduku e kishte zyrtarizuar

Alban Bushi ka shpallur listën e Shqipërisë U21 ditën e sotme, ndërkohë që në orët e fundit ka pasur një ndryshim në listë. Emir Sahiti, sulmuesi anësor i Hajdukut të Splitit, ka humbur grumbullimin për ndeshjet me Turqinë dhe Uellsin në…

Bushi fton një sulmues nga Gjermania, ikin dy

Shqipëria U21 luan të martën një miqësore me Italinë, ndërkohë që ka lëvizje në listën e lojtarëve. Sulmuesi Fiorin Durmishaj është larguar nga grumbullimi për shkak të një dëmtimi të pësuar. Lojtari i Panionios ishte surpriza në ndeshjen…