Browsing Tag

Emeka Obasi

Nis hetimi ndaj Sitit, pagesë ilegale dhe thyerje rregullash!

Xhejdon Sanço la Mançester Sitin në verën e vitit 2017 për t’u transferuar në Bundesligë te Borusia e Dortmundit. Gjermanët paguan 8 milionë euro për kartonin e lojtarit të talentuar dhe po shijojnë frytet e këtij investimi. 18-vjeçari…