Rexhbecaj: Gjermaninë e ëndërroj akoma, i detyrohem shumë këtij kombi

Mesfushori i lindur në Prizren, Elvis Rexhbecaj, ka qenë një ndër zbulimet e sezonit e futbollit…

Sezon fantastik për Rexhbeçajn, te Volfsburgu askush si ai

Mesfushori shqiptar Elvis Rexhbeçaj mbylli një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Volfsburg. Mesfushori 21-vjeçar u…

VIDEO | Çfarë diagonale e hidhur, Rexhbecaj e mbyll sezonin me gol

Volfsburgu “shkërmoqi” 8-1 Augsburgun në shtëpi. “Ujqërit” e mbyllën kampionatin në vendin e gjashtë me 55…

Shabani, Rexhbecaj dhe Muslija drejt Kosovës, Shaland konfirmon bisedimet

Kosova vazhdon ndjekjen e talenteve shqiptarë nëpër Europë. Trajneri i përfaqësueses së “dardanëve”, Bernard Shaland ka…

Rexhbecaj injorohet nga Gjermania, ftohen dy shqiptarë të tjerë

Kombëtarja U20  e Gjermanisë ka në gjirin e saj dhe dy futbollistë me origjinë shqiptarë. Bëhet…

Shqipëria e Kosova me sytë nga Bundesliga, katër talente në “tavolinë”

Bundesliga është një ndër kampionatet më elitarë në Europë dhe të çash në skuadrat e divizionit…

VIDEO | Një shqiptar hesht Gelsenkirshenin, Rexhbecaj shënon të parin me Volsburgun

Shalke dhe Volsburgu po luajnë ndeshjen e fundit për javën e 18-të të Bundesligës, teksa momentalisht…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online