Browsing Tag

Elvi Berisha

Laçi pa një titullar, ka edhe rikthime të rëndësishme

Laçi u rikthye te fitorja me Partizanin dhe tanimë e pret një ndeshje tjetër e vështirë, këtë herë kundër Kastriotit. Krutanët e kanë nisur mirë vitin, teksa kanë marrë tre fitore në katër ndeshje. Në dy takimet e para bardhezinjtë kanë…

Dy mungesa te Laçi, mund të jetë momenti i Pjeshkës

Laçi u mund nga Partizani të dielën, ndeshje që është analizuar ditën e sotme. Kurbinasit kanë zbritur në fushën e blertë pas dy ditëve pushim dhe tanimë po mendojnë për ndeshjen e radhës me Kastriotin. Me shumë mundësi ndeshja do të luhet…

Dy emra të rinj në Superiore, i shton Laçi

Laçi po kalon një moment jo të mirë, por pavarësisht kësaj u jep një dorë të rinjve dhe në ndeshjen e fundit me Kukësit dy elementë të rinj kanë debutuar në Kategorinë Superiores. Njëri është Elvi Berisha, ish-lojtari i Tiranës që dje ishte…

Uzuni transferohet në Kroaci, ja kush e zëvendëson te Laçi

Myrto Uzuni e mbyll në mënyrën më të mirë me Laçin dhe tashmë do të luajë në Kroaci me Lokomotivën e Zagrebit. Sulmuesi anësor i kurbinasve shënoi dje një gol me Skënderbeun, ndërkohë që me Anorthosis Famagusta realizoi golin e kualifikimit…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online