Browsing Tag

el loco

Dërgoi “spiun” te kundërshtari, Bielsa: Do e bëja sërish!

Trajneri i Lids Junajtid, Marselo Bielsa është një figurë shumë e njohur në botën e futbollit, pasi deklaratat e tij të sinqerta dhe të drejtpërdrejta, si dhe reagimet e tij të ashpra ndaj bashkëpunëtorëve të stafit të tij, shpeshherë bëjnë…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online