Browsing Tag

eder

Eder ndahet me Interin, por mbetet brenda “familjes”

Javët e fundit kanë qenë të mbushura me afrime nga më të bujshmet në klubin zikaltër. Por, tek Interi ka ardhur koha për të bërë disa spastrime dhe i pari që do ta pësojë është sulmuesi italiano-brazilian Eder, i cili me ardhjen e dyshes së…