Browsing Tag

durm

Goditje e bujshme, kampioni i botës rikthehet në Gjermani

Bundesliga e sezonit tjetër do të ketë një kampion bote më shumë. Bëhet fjalë për mbrojtësin gjerman Erik Durm. 27-vjeçari mbylli kontratën me anglezët Hadërsfilld dhe tanimë është një lojtar i lirë. “Bild” raporton se mbrojtësi ka…