“Amerikanët bëjnë si sherifat e botës, presidenti kukull s’ka shanse me ne!”

Federata meksikane e futbollit ka nisur një hetim kundrejt Diego Maradonës. Legjenda argjentinase dhe trajneri i…

Nejmar hap krahun, tani numri 10 i “Seleçaos” është… Donald Tramp

Presidenti i Brazilit, Zhair Bolsonaro, ka kryer vizitën e tij të parë zyrtare në SHBA. Gjatë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online