VIDEO | Shmanget tragjedia, trajneri i Dinamos ia hedh vdekjes

Futbolli rumun ka përjetuar momente ankthi teksa trajneri i Dinamos së Bukureshtit, Eugen Neagoe, humbi ndjenjat…

E papritur, mbrojtësit të kombëtares i ndërpritet kontrata

Largimi i trajnerit Mirçea Redniç nga stoli i Dinamos së Bukureshtit ka sjellë pasoja të rënda…

Makthi pafund i Alijit: Kam ndaluar së ëndërruari, Llullaku më sugjeroi Rumaninë

Naser Aliji është gati të fillojë aventurën e re te Dinamo e Bukureshtit. Në një intervistë…

Ndryshon konkurrenca për Alijin, tani vihet përballë një anglezi

Mbrojtësi i kombëtares sonë, Naser Aliji, ende nuk ka debutuar me fanellën e Dinamos së Bukureshtit.…

Arrihet akordi, Naser Aliji rival me Qakën dhe Llullakun

Naser Aliji është gati të rinisë me futbollin. Pas problemeve në familje (i vdiq i ati…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online