Browsing Tag

Didier Deshamp

Alegri i larguar, tani ka një favorit për ta pasuar

Dashuria mes “zonjës se vjetër” dhe Maks Alegrit duket se ka mbaruar. Pas asaj humbje 2-0 ndaj Atletikos së Madridit, drejtuesit e Juventusit nuk e shohin më të ardhmen e Alegrit në Torino. Anjeli dhe Paratiçi po mendojnë për një…

Lista e Francës: Deshamp pa shumë ndryshime, debuton Ndombele

Kampionët e Botës po përgatiten për ndeshjen miqësore përballë Islandës (11 tetor) dhe asaj për Nations League përballë Gjermanisë (16 tetor). Didier Deshamp ka shpallur listën e 23-lojtarëve të Francës, të cilët janë grumbulluar për këto…