Inter fiton terren, ofertë “faraonike” për Lukakun

Juvenstusi ka mësyrë drejt Lukakut, duke e kapur Interin në befasi dhe i hequr objektivin e…

Totenhemi tenton Dibalën, por oferta është qesharake

Paolo Dibala ka përjetuar një ndër sezonet më zhgënjyese të karrierës së tij, teksa shënoi vetëm…

Junajtid-Juventus, takim për yllin e sulmit

Mançester Junajtid kërkon Paulo Dibalën. “Gazzetta dello Sport” raporton se Junajtid kanë treguar interes konkret për…

Dibala tel Interi? Argjentinasi e shikon si një hap pas në karrierë

Paolo Dibala nuk do të largohet nga Juventusi për t’iu bashkuar Interit, pasi argjentinasi e shikon…

Befasi te Argjentina! Ikardi “out”, Skaloni me shumë surpriza

Mauro Ikardi nuk do të jetë pjesë e Argjentinës në Kupën e Amerikës. Sulmuesi i Interit…

E ardhmja e Dibalas dhe objektivi Kieza: Paratiçi i sqaron të gjitha

Juventusi siguroi pasditen e djeshme titullin në Serie A, triumf që ndodh për herën e tetë…

VIDEO | Dibala i jep tre pikët Juventusit, “Zonja” vendos rekordin historik

Juventus bëri detyrën duke mposhtur në transfertë Bolonjën me rezultatin minimal 0 – 1. Goli i…

Bajern “all in” për Dibalën, Rumenige gati të thyejë rekordin

Bajerni i Mynihut prej vitesh ka shfaqur interes për shërbimet e Paolo Dibalës. Argjentinasi i Juventusit…

Dibala, Atletiko dhe Ikardi, Alegri “skanon” Juventusin

Masimiliano Alegri u shpreh shumë i kënaqur me paraqiten e skuadrës së tij në fitoren 3…

Alegri: Dibala shënon pak? Statistikat të shpërqendrojnë, kujtoni Benzemanë

Juventusi kreu një fitore bindëse në transfertë ndaj Sasuolos, teksa fitoi me rezultatin 3 – 0…

Alegri : Dibala do bëhet madhështor, ja pse dështoi Higuain

Masimiliano Alegri nuk i kurseu komplimentat për paraqitjen fenomenale të Paolo Dibalës, në ndeshjen e fituar…

Dibala gjen shpirtin binjak, aktorja argjentinase i rrëmben zemrën

Prej pak muajsh, Paolo Dibala, ka prezantuar të dashurën e re me miliona fansat e tij.…

Rrëfimi i Dibalës: Për Champions-in sakrifikoja kampionatin, dua të jem i pari mes njerëzorëve

Paulo Dibala është njeriu i momentit te Juventusi. Tripleta ndaj Juventusit e ka kthyer atë në…

Kombëtarja kthehet në makth për Dibalën, talenti 19-vjeçar e lë në stol

Pushimi i përkohshëm i Lionel Mesit u mendua se do t’i jepte një mundësi të artë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online