Vazhdon dominimi i PSG-së në Francë, vlerësohen tre futbollistët

PSG fitoi sërish titullin kampion në Francë dhe duket se dominimi i kryeqytetasve do të vazhdojë…

VIDEO | Javë “horror” për Mbape, 3 gjeste të shëmtuara në pak ditë

Kilian Mbape është padyshim e ardhmja e futbollit botëror. Futbollisti 20-vjeçar nuk duket se konkurrencë për…

“Vërshëllimat e bëjnë më të fortë!”, Tuhel i thur elozhe Di Marias

Trajneri i PSG-së, Tomas Tuhel ka mbrojtur lojtarin e tij, Angel Di Maria, si dhe i…

E vërshëllyen gjatë gjithë takimit, Di Maria: Nuk u befasova!

Sulmuesi i PSG-së, Angel Di Maria dhuroi spektakël në rikthimin e tij në “Old Trafford”, duke…

Lajme të mira në Paris, “blindohet” ylli i sulmit

Kampionati francez këtë sezon ka nisur gati-gati si një fotokopje e sezoneve të kaluara, ku PSG…

Di Marias iu ofruan 10 milionë euro në vit te Barça

Angel Di Maria në verë thuajse u bë lojtar i Barcelonës. Kryesia e klubit dhe trajnerit…

Mesi shtyn Barcelonën për blerjen e madhe të verës

Lionel Mesi, i vetëdijshëm se është arma më e fortë e Barcelonës, po i bën presion…

Befason Barcelona, Di María shumë pranë

Në mëngjes u shfaq si pa dashje një mesazh në Twitter: “Mirëseerdhe, Angel Di Maria”, por…

Edhe Di Maria fajtor, të pasurit nuk paguajnë taksa

Me sa duket, taksat janë për varfanjakët. Të paktën kështu funksionon në Spanjë, ku si kërpudha…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online