Mesfushori rikthehet në vendlindje, Barcelona arkëton 16 milionë euro

Barcelona ka njoftuar shitjen e mesfushorit Denis Suarez. Futbollisti spanjoll është transferuar te klubi i fëmijërisë…

Ndryshime të mëdha te Barcelona, pesë lojtarë me valixhe në duar!

Fundi i këtij sezoni ishte një makth i vërtetë për Barcelonën, që ishte pretendent për të…

Mes Arsenalit dhe Barcelonës, njihuni me dështimin e sezonit

Ky sezon në futboll, nxorri në skenë shumë talente premtues, zbuloi shumë lojtarë cilësorë dhe na…

Arsenal zyrtarizon Suarezin: Iniesta idhulli im, i vogël ndiqja Bergkamp dhe Henri

Arsenali ka arritur akordin me Barcelonën për shërbimet e Denis Suarez. 25-vjeçari ishte kërkesa kryesore e…

Arsenali zyrtarizon afrimin e ri, transferon mesfushorin spanjoll

Arsenali transferon zyrtarisht Denis Suarez. “Topçinjtë” e Londrës, më në fund kanë arritur të kompletojnë marrëveshjen…

Klauzolë e veçantë për De Jong, një mesfushor kërkon largimin

Barcelona fitoi konkurrencën me PSG dhe Mançester Sitin dhe siguroi shërbimet e Frenki De Jong. 75…

Emeri rrit konkurrencën në mesfushë, “prenotohet” mesfushori i Barcelonës

Tek Arsenali nuk do të rrinë duarkryq gjatë merkato së janarit. Gara për një vend në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online