Browsing Tag

Denis SuAREZ

Mes Arsenalit dhe Barcelonës, njihuni me dështimin e sezonit

Ky sezon në futboll, nxorri në skenë shumë talente premtues, zbuloi shumë lojtarë cilësorë dhe na bëri të njiheshim me shumë futbollistë që sot vlejnë miliona euro. Por përveç zbulimeve të bukura, ka dhe nga ata lojtarë që kanë dështuar dhe…

Arsenali zyrtarizon afrimin e ri, transferon mesfushorin spanjoll

Arsenali transferon zyrtarisht Denis Suarez. “Topçinjtë” e Londrës, më në fund kanë arritur të kompletojnë marrëveshjen për mesfushorin e Barcelonës, të cilin e ndiqnin prej kohësh. Formula e transferimit të spanjollit do të jetë në huazim.…