Browsing Tag

Dedja

Lushnja në kaos, por Dedja konfirmohet

Moment i zi për Lushnjën, që pas humbjes kundër Vllaznisë ka prekur fundin dhe tashmë vetëm një mrekulli e mban në Superiore. Skuadra është e dobët, pikët mungojnë, besimi është zero dhe tashmë ka edhe polemika të brendshme. Kjo ka…

Zyrtare, Dedja merr drejtimin e Lushnjës

Më në fund, pas shumë ditësh pritjeje, drejtuesit e Lushnjës kanë vendosur për trajnerin e ri, që do të jetë Hysen Dedja. Trajneri shkodran, i cili e ka drejtuar edhe më parë Lushnjën, ka mbyllur gjithçka sot dhe do të nisë menjëherë punën…