Browsing Tag

De Bryne

“Festë” te Mançester Siti, De Bryjne del në stërvitje

Kevin De Bryjne pësoi një dëmtim në gju në mesin e muajit gusht. Dëmtimi erdhi në një moment mjaft të mirë për mesfushroin e avancuar, pasi po shkëlqente dhe ishte në një formë të shqyer. Gjithsesi, fatit nuk ke çfarë t’i bësh, por sot nga…