De Biazi i pafat, Lotito i beson ish-trajnerit të Italisë

Ish-trajneri i përfaqësueses së Shqipërisë, Xhani De Biazi, ishte një ndër kandidatët për të marrë rolin…

Një stol bosh në Serie B, De Biazi dhe Ventura në balotazh

Ish-trajneri i Shqipërisë, Xhani De Biazi, po qëndron larg profesionit të tij prej gati dy vitesh.…

De Biazi e ka me Taren: Lacio ka bërë blerje të dështuara

Ëndrra Champions për Lacion u shkrumbua teksa ekipi i Simone Inzagit u mund nga Atalanta më…

De Biazi: Alegri ka fituar gjithçka në Itali, por e kam një kritikë

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Xhani De Biazi, ka komentuar debatin e ndodhur të pak ditëve më…

De Biazi i dashuruar mbas Iskos, ka një këshillë për Juventusin

Ish-trajner i Shqipërisë, Xhani De Biazi, vazhdon të punojë në Itali në televizione të ndrshme në…

De Biazi flet hapur: Dua të rikthehem në stol, por nuk ishin kushtet

Xhani De Biazi është pa diskutim trajneri më si suksesshëm që ka pasur Kombëtarja e Shqipërisë,…

Nga Panuçi e De Biazi, te bastet e Euro 2020: Duka i thotë të gjitha

Presidenti i FSHF-së Armand Duka ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në Ora News, ku foli…

De Biazi parashikon ndeshjen: Kemi ekip më të mirë

Një tifoz special i përfaqësueses sonë në takimin ndaj Izraelit, do të jetë dhe ish-trajneri Xhani…

Shqipëria anti-Luksemburg, Lenjani e Kaçe në formacion

Xhani De Biazi duket se ka zgjedhur formacionin anti-Luksemburg, në miqësoren e nesërme ku me shumë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online