“Çmendet” Bolonja, tenton fituesin e Champions Ligës

Bolonja është shokuar nga largimi i Sinisa Mihajloviç. Trajneri serb vuan nga leuçemia dhe bëri gjithçka…

“Paguaj çdo shumë, vetëm ma ktheni”, grabitësit rrëmbejnë qenin e Starrixh

Daniel Starrixh kishte zgjedhur që t’i kalonte pushimet në Kaliforni. Mirëpo, shtëpia ku po qëndronte futbollisti…

Gjashtë vite i “kuq”, Liverpuli ndahet me sulmuesin anglez

Daniel Starrixh e ka ndihmuar Liverpulin në ditë “të vështira”, por ka ardhur momenti që sulmuesit…

Objektivi i madh i Leisterit, synohet sulmuesi i Liverpulit

Leister Siti po mendon për përforcimin e skuadrës. Ardhja e Brendan Roxhers në krye të stolit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online