Browsing Tag

Damary Dawkins

Gjesti fisnik i Sterling, nuk e harron mikun e tij fatkeq

Rahem Sterling ka treguar edhe njëherë zemrën e tij të madhe. Sulmuesi i Mançester Sitit po zhvillon një sezon fantastik dhe gjendet në një formë shumë të mirë. 24-vjeçari i dhuroi 550 bileta ish-shkollës së tij disa ditë më parë. Ai…