Duro: Partizani rivali kryesor, ja ku duhet të përforcohemi

Shpëtim Duro zhvilloi ditën e djeshme seancën e parë stërvitore si trajner i Kukësit. Në një…

Kukës “gjysmak”, nuk dalin në stërvitje 6 titullarët e skuadrës

Sot, Kukësi ka ka kryer seancën e parë stërvitore pas eliminimit në Europa League. Tashmë me…

Cuculi: Kukësi çdo vit e fiton një trofe, Tirana dhe Kupa obligim!

Kukësi do të luajë nesër ndaj Tiranës, një sfidë delikate, pasi verilindorët vijnë nga humbja tronditëse…

Cuculi: Asani e vodhi penalltinë! U ndjeva i gozhduar

Ardian Cuculi nuk i ka përjetuar aspak mirë kritikat në drejtim të tij pas penalltisë, që…

Vata: E bëni Superioren si Premier Liga, Shkurtaj një lojtar normal

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Rudi Vata, ishte pjesë e emisionit “Procesi Sportiv” në “Top Channel”. Shkodrani…

Cuculi: Ndeshje speciale, te Partizani kemi qenë si një familje

Ardian Cuculi ka lënë pas problemet me dëmtimet dhe do të jetë i gatshëm për trajnerin…

Kukësi i Ndreut, ide të reja dhe rikthime të rëndësishme

Kukësi do ta mbyllë sezonin me një trajner të ri në krye të pankinës. Armando Cungu…

Cungu në hall për krahun e majtë, ja kur rikthehet Kordeiro

Mendohej se shtyrja e kampionatit do të favorizonte skuadrën e Kukësit, për shkak të numrit të…

Kompletohet prapavija, Cungu me arsenal të plotë kundër Luftëtarit

Skuadra e Kukësit mori një fitore shumë të rëndësishme 3-2 përballë Kamzës në “Elbasan Arena”, duke…

“Kupa e Pezë-Helmësit”, te Kukësi janë në humor

Kukësi është larg pritshmërive, teksa skuadra verilindore ndodhet 10 pikë pas Partizanit kryesues. Në tre ndeshjet…

ZYRTARE/ Cuculi dhe Toure “kuksianë” për një vit

Ardian Cuculi dhe Oumar Toure janë zyrtarisht pjesë e Kukësit. Të dy lojtarët janë zyrtarizuar tashmë…

“Efekti domino”, kush ikën nga Kukësi pas ardhjes së Cuculit?

Ardian Cuculi do të jetë pjesë e Kukësit sezonin e ardhshëm. Mbrojtësi me eksperiencë ka nënshkruar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online