Browsing Tag

Criscito

“Nuk ke b***”, te Xhenoa plas sherri për penalltinë

Xhenoa mori një pikë të çmuar kundër Romës, duke parë se barazoi në fillim të shtesës, por pak minuta më vonë një penallti mund të vlente fitoren. Gjithsesi, Sanabria gjuajti dobët dhe Mirante grushtoi pa probleme, ndaj ndeshja u mbyll…