Browsing Tag

Coupe de France

Turpi i Nejmar me tifozin, reagon ashpër Tuhel

Nejmar Zhunior në ndeshjen e finales së kupës së Francës goditi një tifoz kundërshtar ndërkohë që po ngjitej për të marrë medaljet në podiumin e vendosur në tribunë. Tifozi po i ofendonte të gjithë lojtarët e Parisit një nga një, bashkë me…

Hakmarrja e madhe e Ben Arfa: PSG është mësuar me remontada

Në përmbysjen e mbrëmshme të Rënesë ndaj Parisit, askush nuk mund të ishte më i lumtur se Hatem Ben Arfa. Fantazisti në periudhën që ishte pjesë e kampionëve hasi shumë vështirësi për të gjetur minuta dhe dëshironte të largohej. Klubi…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online