Browsing Tag

Christopher Nkunku

VIDEO | PSG pa rivalë në kampionat, shkëlqen Mbape

PSG vazhdon marshimin drejt titullit kampion dhe thyerjes së rekordeve. Djemtë e Tomas Tuhel mposhtën Nimesin në shtëpi me nga një gol për çdo pjesë loje, duke regjistruar fitoren e 22-të në kampionat. Nkunku dhe i zakonshmi Mbape ishin…