Browsing Tag

Cesc Fabregas

Fabregas: Erdha prej Henrisë te Monako, u shokova nga lajmi!

Çesk Fabregas u transferua para disa javësh nga Çelsi në drejtim të Monakos, teksa refuzoi dhe një kalim te Milani, duke zgjedhur të bashkohej me ish-shokun e tij të skuadrës, Tierri Henri. Gjithsesi, bashkimi i tij me Henrin, zgjati më pak…

Bakajoko me valixhe në duar, Milani projekton pasuesin

Tiemue Bakajoko po rezulton një dështim te Milani. Mesfushori nuk po arrin të përshtatet dhe kuqezinjtë nuk janë të kënaqur me atë që ka dhënë lojtari i marrë nga Çelsi në huazim me të drejtë blerje. Në Angli janë të sigurt që Bakajoko…