Browsing Tag

Casillas

E ardhmja e Kasijas, Porto merr vendimin

Iker Kasijaj do vazhdojë të mbetet pjesë e skuadrës së Portos, por jo si futbollist. Klubi portugez njoftoi se 38-vjeçari do të jetë pjesë e stafit teknik derisa situata e tij shëndetësore të shkojë drejt normalizimit. ?? @IkerCasillas…

E ardhmja pa Kasijas, Porto përgatit një super goditje

E ardhmja e Iker Kasijas në fushën e gjelbërt është në një dyshim të madh. Spanjolli pësoi një arrest kardiak më 1 maj gjatë stërvitjes më Porton dhe për fat të mirë arriti ta mundë sëmundjen e befasishme. Megjithatë kujdesi duhet të jetë…

Kasijas operohet dhe ka një mesazh: Gjithçka nën kontroll!

Iker Kasijas ka postuar një foto nga spitali ku është shtruar me urgjencë sot, për shkak të një ataku kardiak. Portieri i Portos u çua me urgjencë në spital, për shkak se ndjeu dhembje të forta në kraharor gjatë stërvitjes së të mërkurës.…