Browsing Tag

carragher

“Qenka bosh”: Karrager e Nevil, çfarë thumbi për Sitin!

Mançester Siti u ndesh dje me Lester Sitin, në një sfidë mjaft të rëndësishme për fatet e titullit kampion në Angli dhe ë stadium ishin edhe dy analistët e Sky Sports, Xhemi Karrager e Geri Nevil. I pari është legjendë e Liverpulit dhe i…

Kritika për Salah: Egoist, nuk pason te Mane nga inati!

Mohamed Salah bëri një sezon të parë të shkëlqyer me fanellën e Liverpulit, por në këtë sezon, numrat e tij janë larg pritshmërive. Edhe pse ka pasur raste të pafundme për të shënuar, numri 11 i Liverpulit ka gabuar shpeshherë, madje edhe…