Dueli i madh nis jashtë fushe, Barça ka një përgjigje për Jurgen Klop

Barcelona dhe Liverpuli do të përplasin brirët mbrëmjen e nesërme në Camp Nou, për gjysmëfinalen e…

VIDEO | Goli i De Ligt dhe zëvendësimi i Sergi Robertos, “Camp Nou” kalon në ekstazë

Momenti i zëvendësimit të Sergi Robertos u shoqërua me një atmosferë të pazakontë në “Camp Nou”.…

Barça pret Atletikon, në “Camp Nou” do të ketë një vizitor special

Barcelona do të luajë mbrëmjen e sotme përballë Atletikos së Madridit, një sfidë direkte për sa…

Zyrtare: Alba rinovon me Barcelonën, mbyll karrierën në “Camp Nou”

Zhordi Alba dhe Barcelona do të jenë të lidhur edhe për pesë vitet e ardhshme. Mbrojtësi…

“El Clasico” spektakolare, barazim i çmendur në “Camp Nou” (VIDEO)

Takimi i parë i gjysmëfinales së Kupës së Mbretit midis Barcelonës dhe Realit u mbyll në…

Ofertë “monstruoze”, Camp Nou do ndryshojë emër

Për tifozët do jetë një thikë në zemër, por Barcelona ka më shumë se 200 milionë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online