Juve nuk fiton gjithnjë, titulli mbetet i Interit!

Një histori që zgjat prej 13 vitesh ka marrë fund sot, sepse apeli i Juventusit për…

Humor me Calciopoli: Skedat e Moxhit ndoshta ishin shqiptare!

Në Itali nuk harrohet kurrë procesi famëkeq Calciopoli, që fundosi Juventusin në Serinë B dhe dënoi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online