Browsing Tag

Cahill

Miranda drejt largimit, Interi “pazar” në Londër

Zhoao Miranda mund të lërë San Siron që në merkaton e janarit, të paktën kështu flitet në mediat italiane. Braziliani ka luajtur vetëm 7 ndeshje këtë edicion dhe në dritaren dimërore të transferimeve mund të marrë valixhet për të kërkuar…

Arsenal “gjen” zëvendësuesin e Holding në Londër

Merkato nuk ka ardhur akoma por te Arsenali nuk duan t’i lënë fatit asgjë në dorë. Klubi nga Londra kërkon rikthimin në katër më të mirat, objektiv ky shumë i vështirë për t’u realizuar me lojtarët aktual. Reparti ku topçinjtë  kanë shumë…

Murinjo do mbrojtës, “piketohet” një te Çelsi

Jo të gjithë janë të kënaqur te Çelsi pas emërimit të Mauricio Sarrit si trajner. Ka edhe nga ata lojtarë që nuk kanë hapësira dhe njëri prej tyre është mbrojtësi Geri Kahill. 32-vjeçari i kombëtares angleze e ka bërë me dije para pak…