Browsing Tag

cadiz

Eliminimi i Juventusit, klubi spanjoll “tallet” me Ronaldon

Ajaksi arriti një kualifikim të jashtëzakonshëm përballë Juventusit, duke eliminuar “Zonjën” dhe duke arritur gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Pas këtij eliminimi të Juventusit, vëmendja më e madhe e botës sportive është fokusuar…