Bendtner nuk ia hedh drejtësisë, tani e pret burgu!

Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe kombëtares daneze Niklas Bendtner nuk ia ka dalë t’i shpëtojë drejtësisë daneze.…

Bleu organe në treg të zi, Abidal drejt prangave

Erik Abidal po kalonte muajt më të mirë të jetës së tij. Francezi sapo ishte emëruar…

Rrahu gruan me çekiç, ish-lojtari i PSG-së rrezikon pesë vite burg

Sulmuesi i Nantës Khalifa Kulibali kaloi një javë të tërë në qeli, pasi dyshohej se rrahu…

Qëlloi tifozët me armë, Gjykata e Pejës merr vendimin!

Gjykata e Pejës ka shpallur vendimin për shtetasin Arian Sijarina, i cili më datë 20 maj,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online