Browsing Tag

brondbi

Bashkëpunimi drejt fund, Brondbi “përzë” Halimin

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës, Besar Halimi, nuk po kalon një moment të mirë. Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës nuk është  më në planet e danezëve të Brondbit dhe nga klubi i është komunikuar që të gjejë një klub të ri për të…