Browsing Tag

Boyom

Luftëtari, në dyshim edhe kthimi i mbrojtësit Bojom

Stafi teknik e do mbrojtësin, por ai ka pretendime të tjera. Më 30 qershor ekipi nis stërvitjen dhe atë ditë zbardhet edhe enigma e Milinkoviçit   Gëzim Beqiri Dje i gjithë kontigjenti i futbollistëve gjirokastritë ka marrë njoftimin…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online