Browsing Tag

Bouremouth

VIDEO | Totenhemi bie në shtesa, i ndëshkon një holandez

Një gol i Nathan Ake në minutat shtesë të ndeshjes i dhuroi fitoren Bornmuthit përballë Totenhemit në shtëpi. Mbrojtësi holandez shfrytëzoi një goditje këndi dhe shënoi me kokë golin me vlerën e tre pikëve. Ndeshja e “Spurs” u…