VIDEO | “Perla” shqiptarësh, gola të frikshëm nga Celina dhe Papa

Bersant Celina dhe Enriko Papa kanë qenë dy ndër futbollistët shqiptarë që kanë autorët e dy…

“Shokët tallen me emrin tim, ëndërroj kombëtaren”, Papa rrëfen ditët rumune

Enriko Papa po shkëlqen në Rumani me skuadrën e Botoshanit dhe është një nga lojtarët më…

VIDEO | Abazaj ndalet dy herë nga shtylla, “ish”-i i Kukësit i prish festën Osijekut

Kristal Abazaj luajti për 90 minuta në takimin midis Osijekut dhe Slaven Belupos. Skuadra e sulmuesit…

FOTO | Gjashtë muaj pa ekip, Vajushi i bashkohet Papës në Rumani

Armando Vajushi ishte një nga lojtarët më premtues gjatë kohës kur luante te Kievo, pasi vlerësohej…

Video | Papa gjen golin e parë “rumun”, Qaka prezantohet te klubi i ri

Enriko Papa ka qenë një ndër heronjtë e skuadrës së Botoshanit në barazimin e pabesueshëm në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online