VIDEO | “Uou, janë të paparë”, kryeministrin Rama e magjeps bilardoja tani!

Eklent Kaçi dhe Besar Spahiu po marrin pjesë në kampionatin botëror të Bilardos, që po zhvillohet…

Kaçi nuk pyet as për kampionin e botës, “mbret” në Austri

Eklent Kaçi regjistron një tjetër sukses. Bilardisti shqiptar ia ka dalë të fitojë Euroturin e Austrisë…

Historike: Eklent Kaçi kampion Europe, thyen legjendën gjermane

Eklent Kaçi është shpallur kampion Europe për herë të parë. Bilardisti shqiptar ia ka dalë të…

Eklent Kaçi tregon “muskujt” në SHBA, fiton turneun e radhës

Eklent Kaçi ka triumfuar në “American 14.1 Straight Pool Championship”, pasi ka arritur të mundë në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online