Browsing Tag

Benteke

Miliona për çdo minutë, ja “sheikët” e Premier Ligës

Premier Liga njihet si një ndër kampionatet më të forta në Botë si dhe një ndër kampionatet që shpenzon më së shumti në merkato. Gjithashtu, pagat e lojtarëve në ishull janë ndër më të lartat në Evropë. Pikërisht, lidhur me çështjen e…