Klubi kinez plotëson kushtet e Benitez, blen sulmuesin e Premier League

Sulmuesi venezulian Solomon Rondon është bashkuar sërish me trajnerin Rafa Benitez. Tekniku spanjoll ia ka dalë…

Benitez nuk e harron, merr ish-sulmuesin e Njukasëll në Kinë

Rafa Benitez u transferua në kampionatin kinez për të drejtuar Dailan Jifang, që luan në elitën…

Benitez: Liverpuli bëri ndeshje të madhe, por Stambolli…

Rafael Benitez ishte trajneri në krye të Liverpulit në finalen e madhe të Stambollit në vitin…

Benitez vrer ndaj zikaltërve: Kutinjo? Tek Interi nuk e kuptonin!

Rafael Benitez është një ndër trajnerët më të njohur në botën e futbollit, me spanjollin që…

Habit Benitez: Njukasëlli im, si Napoli!

Rafael Benitez është një trajner që ka drejtuar kudo dhe shumë skuadra të mëdha. Liverpul, Real…

Benitez: Liverpuli im s’kishte kaq shumë para, ja çfarë e vendos titullin  

Rafa Benitez është një trajner shumë i dashur për tifozët e Liverpulit. Spanjolli drejtoi të kuqtë…

Rënia e Benitez | Dikur fliste për finale “Champions”-i, tani…

Trajneri spanjoll i Njukasëll, Rafael Benitez ka qenë një nga më të kërkuarit dhe më të…

Video | Tifozët e Njukasëllit ngrihen në protesta ndaj pronarit kurnac

Marrëdhënia midis pronarit të Njukasëllit, Majk Eshli, dhe tifozëve të klubit është në një pikë kritike.…

Benitez bën “magji”, merr thuajse falas qendërmbrojtësin e Zvicrës

Një ndër titullarët e Zvicrës në vitet e fundit, qendërmbrojtësi Fabian Shar, është transferuar nga Deportivo…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online