Browsing Tag

Ben Arfa

Hakmarrja e madhe e Ben Arfa: PSG është mësuar me remontada

Në përmbysjen e mbrëmshme të Rënesë ndaj Parisit, askush nuk mund të ishte më i lumtur se Hatem Ben Arfa. Fantazisti në periudhën që ishte pjesë e kampionëve hasi shumë vështirësi për të gjetur minuta dhe dëshironte të largohej. Klubi…

Ben Arfa një vit pa luajtur, por Bordos nuk i intereson

Hatem Ben Arfa ka qenë një ndër futbollistët më premtues të futbollit francez, por njëkohësisht edhe një ndër futbollistët më me ulje dhe ngritje, forma e vazhdueshme për më shumë se një sezon nuk ekziston në fjalorin e franko-tunizianit.…