Batha: Tirana ka marrë më të mirët e mundshëm, mezi po e pres derbin

Idriz Batha zgjodhi të vijonte karrierën në Kategorinë Superiore te Tirana. Në një intervistë për “RTSH…

Omuri: Bathën e hoqën pseudotrajnerët, Kale e Torasa për numër

Ish-futbollisti i Tiranës, Bedri Omuri, ka dhënë një intervistë për “RTSH Sport”, ku ka diskutuar mbi…

Batha i shumëkërkuar, tre ekipe të Superiores pas tij

Interesim i madh për mesfushorin Idriz Batha këtë merkato. Futbollisti i Flamurtarit me shumë gjasa do…

Rexhinaldo dhe e ardhmja, Kukësi merr vendimin final

Finalja e Kupës së Shqipërisë është vetëm pak ditë larg dhe te Kukësi e kanë mendjen…

Batha: Prisja një Laç tjetër, ja këshilla ime për lojtarët e Tiranës

Futbollisti i Flamurtarit, Idriz Batha, ishte i ftuar në emisionin “Sport News Plus” në “News 24”,…

Batha: Po na plaste zemra. Pagat? Pyesni presidentin

Mesfushori i Flamurtarit, Idriz Batha, ka folur për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” në përfundim…

Batha: Më gëzon ecuria e Partizanit, ja çfarë na motivon

Idriz Batha është një  ndër të mbijetuarit e “eksodit” të merkatos së janarit te Flamurtari. Mesfushori…

Imami ngacmon Bathën: E provoi deri javën e parafundit…

Eni Imami la Kukësin në verë për të kaluar te ekipi i Tiranës. Mbrojtësi, i cili…

Probleme për Flamurtarin, kuqezinjtë “u dëmtuan” në 4 minuta

Sikur të mos mjaftonte humbja me Kastriotin e vendit të fundit, Laçi bëhet me dhimbje koke…

Batha: Bukur të luash kundër ish-skuadrës, nuk ka presion për këtë takim

Idriz Batha ka kaluar një pjesë të madhe të karrierës së tij te Partizani dhe do…

Batha i pakënaqur me zëvendësimin, direkt në dhomat e zhveshjes

Idriz Batha la fushën e lojës në minutën e 74-të në takimin përballë Luftëtarit, Ish-kapiteni i…

Tjetër gëzim për Ilir Dajën, rikthehen të pezulluarit

Flamurtari mori një fitore me shumë vlera këtë javë në transfertë me Kukësin, duke thyer një…

(VIDEO) Nga Kamza në Vlorë, ku ndryshon Sentamu nga Batha?

Komisioni i Disiplinës, që as gazetarët sportivë nuk e dinë nga cilët anëtarë përbëhet dhe çfarë…

Batha: Nuk ishte një ndeshje e veçantë, në pjesën e parë u vumë në vështirësi

Idriz Batha zgjodhi që të linte Partizanin, për të nisur një aventurë të re në Vlorë,…

Larisa e zyrtarizon: Batha firmos të hënën

Idriz Batha nuk ka firmosur ende për Larisën, por kalimi në kampionatin grek është i sigurt…

Partizani mund të humbasë Bathën në verë

Kapitenit i mbaron kontrata në fundin e sezonit. Klubi dhe lojtari po zhvillojnë negociata, por nuk…

Batha: Tifozë, na falni! Grupimet në skuadër, thjesht shpifje

Partizani mundohet të gjejë rrugëdalje nga situata e vështirë në të cilën ndodhet në këtë fillimsezoni…

Juliano mirëpret Hoxhën, kapiteni i ri i Partizanit vjen nga mesfusha

Trajneri i Partizanit, Mark Juliano, ka folur sot në konferencën e zakonshme në prag të ndeshjes…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online