Browsing Tag

barcelon

Befason Bartomeu: Dembele, lojtar më i mirë se Nejmar

Presidenti i Barcelonës, Hosep Maria Bartomeu, i ka befuasuar të gjithë sot me deklaratën e tij: “Dembele është një lojtar më i mirë se Nejmar. Ai është rritur shumë dhe është ambientuar me skuadrën.” Këto ishin fjalët e numrit një të…